Masz włosy proste? Kręcone? A może uważasz, że nijakie? Podejmij WYZWANIE! :)

wyzwanie | włosy | kręcone | loki


Mam dla Was nie lada gratkę moi drodzy :)

Często otrzymuję od Was wiadomości, w których wskazujecie, że zdarzają się trudności aby w pełni określić typ swoich włosów. Stoicie na swego rodzaju pielęgnacyjnym rozdrożu i nie wiecie co dalej robić, bo z jednej strony dobrze czujecie się we włosach stylizowanych na proste, ale gdzieś tam z tyłu głowy pragnęlibyście aby włosy miały bardziej falisty lub kręcony kształt.

Mamy coś specjalnie dla Was! :)


Podczas live kręconego u cudownej Agnieszki Niedziałek z napieknewlosy.pl spontanicznie pojawiła się propozycja zorganizowania 30 - dniowego wyzwania, które pozwoli Wam się określić w którą stronę pójść. Będziecie mogli popróbować technik stylizacji włosów falowanych/kręconych i chwalić się efektami. A po 30 dniach...zadecydujecie w jakim wydaniu czujecie się lepiej.

Nikt nie wywiera presji, nikt nie narzuca sposobu pielęgnacji - wszystko dobierasz sam a my jesteśmy tam aby Ci służyć pomocą, radą i okazać wsparcie.


Celem podjęcia wyzwania wystarczy jedynie być członkiem utworzonej przez Agnieszkę facebookowej grupy i...mieć pozytywne nastawienie :)

Start? 

1 listopada 2017 r.


To jak? Podejmiesz Wyzwanie? :)

11 komentarzy :

 1. Ha ha ha a to by dopiero było gdyby moje włosy okazały się być kręcone :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Raczej nie dołączę, bo mam zbyt krótkie włosy i ograniczone możliwości robienia fryzur. Udanej zabawy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tutaj nie chodzi o robienie fryzur ;) Skręt włosów można próbować podkreślić odpowiednią pielęgnacją i stylizacją i długość tutaj nie ma zbytniego znaczenia chyba że jesteś ogolona maszynką ;)

   Usuń
 3. Och jak chętnie podjęłabym to wyzwanie..! Niestety moje włosy są bardzo określone.. proste jak drut :D Nie mam się co łudzić, że zechcą się kręcić :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale Twoje fryzury mogłyby być dla nas cudowną inspiracją :) Poza tym...prostowłosa Zołza z kitką podjęła rękawicę choćby dla dobrej zabawy ;))

   Usuń
 4. Stosowałam kwas hialuronowy w stężeniu 1% z Cosmospa i bardzo korzystnie wpłynął na stan mojej cery. Nie wymagam cudów, bo w wieku 40+ nie mam co liczyć na zlikwidowanie zmarszczek, ale ogólne wrażenie miałam bardzo pozytywne :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy jeśli dołączę do akcji będę wyglądać jak ta pani ze zdjęcia? Określenie "nijakie" bardzo trafnie opisuje moje odczucia do własnych włosów. Nie pogardziłabym takimi lokami! :DD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wpadaj na wyzwanie - może masz ukryte loki lub fale? :D

   Usuń

Hair Witch Project | beauty and lifestyle blog © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka