Wyniki Rozdania "Precz jesiennej chandrze!" :)

Przyznajcie się kto zjadał piękne hybrydowe paznokcie w oczekiwaniu na wyniki? :)

To się doczekaliście! 
Zapraszam :)

Na początek jednak ułamek statystyk.
Pozytywnie zaskoczyła mnie liczba osób chętnych do wzięcia udziału w rozdaniu.  
Zgłoszeń odnotowałam 81, co bardzo mnie cieszy.

Niestety chyba część uczestników (nawet znaczna) prawdopodobnie przypuszczała, że nie będę mieć ochoty weryfikować każdego zgłoszenia z osobna. 
No cóż...

W ten sposób 6 osób w ogóle nie zaobserwowało bloga, co było warunkiem podstawowym, więc inne (jeśli nawet były spełnione) nie miały znaczenia.

Szczękę z podłogi zbierałam natomiast z powodu przekrętów na rzekomych polubieniach fanpage.
22 osoby twierdziły w zgłoszeniach, że lubią, co nie miało miejsca.

Do tego pojedyncze przypadki bannerów, które lądowały w zakładkach a nie na głównej stronie, brak udostępnienia posta na FB i IG, choć w zgłoszeniu twierdzono inaczej...

Niestety jestem tym trochę zawiedziona, gdyż podstawowy warunek nie był trudny do spełnienia. Nie wymagałam wszelkich bonusów, były one tylko dla chętnych.

Jak więc widzicie - statystyki kontroluję, więc warunek dotyczący "uciekiniera" po rozdaniu i trafienia na tzw. "czarną listę" również będzie pod baczną obserwacją :)

A po tym wszystkim czas wreszcie na najprzyjemniejsze. W rozdaniu wygrywa...

 Klaudia Cebula

Gratuluję serdecznie zwyciężczyni, której zgłoszenie było w 100% zgodne z prawdą, za co serdecznie jej i innym uczciwym dziękuję :)

Już piszę do Ciebie maila, kochana :)

21 komentarzy :

 1. Gratuluję ! :)
  Ja bardzo cenię swój wolny czas i nigdy nie sprawdzam wszystkich zgłoszeń ! Robię losowanie, sprawdzam osobę wylosowaną, jeżeli zrobiła wszystko co powinna i co zadeklarowała to wygrywa, jak nie to lecę dalej ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja sprawdzam przede wszystkim z jednego względu - żeby być fair wobec wszystkich uczestników. Bo jedna osoba spełniła 5 wymagań a inna 3, ale deklaruje, że 6.
   Dlaczego ta uczciwa ma mieć mniejszą szansę na wygraną? Powinna mieć większą.
   I tyle :)

   Usuń
 2. Ojej... a myszy sierotki wrzuciły banerek w zakładkę z rozdaniami Zawsze tak robimy, zwyczajnie dla porządku i ze względu na estetykę bloga. Nie powinniśmy zatem w ogóle brać udziału w rozdaniu. Szczerze przepraszamy za swoje gapiostwo... a zwycięscy ser-decznie gratulujemy! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W rozdaniu można było brać udział za samą obserwację, więc nie bardzo rozumiem dlaczego miałaś w nim nie brać udziału.
   Dla mnie to normalne, że ktoś wrzuca banner w zakładkę albo nie chce wrzucać go w ogóle - wtedy po prostu nie deklarujemy się z wykonaniem tego punktu. Tak jest fair wobec wszystkich uczestników.

   Usuń
 3. Gratuluję ;)
  A co do niespełniania warunków. Nie twierdzę, że koniecznie tak musiało być, ale Blogger potrafi czasem płatać figle, i mnie nie raz zdarzyło się tak, że zaobserwowałam bloga, wyświetliło mi się, że obserwuję, a po jakimś czasie zorientowałam się, że jednak bloga wśród moich obserwacji nie ma...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozumiem, ale to leży w gestii zgłaszającego :) Jak ja gdzieś biorę udział to odświeżam stronę i sprawdzam czy jestem. Mi naturalne wydaje się sprawdzanie wszystkich zgłoszeń i chyba wielu blogerów tak robi, więc nie mogę liczyć, że organizator uwierzy mi na słowo. Dla własnego więc spokoju sobie odświeżam i już :)

   Usuń
 4. No i super, że sprawdziłaś zgłoszenia, bo dzięki temu zachowujesz się w porządku wobec osób, które spełniły wszystkie zasady :)
  Gratuluję Klaudio! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ojojej :) Ale się cieszę :) Stokrotne dzięki!

  OdpowiedzUsuń
 6. Hybryd nie mam, ale gratuluję zwycięzcy <3 ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Z własnego doświadczenia wiem, że ludzie profil obserwują, a fb tego nie pokazuje. I to raczej nie kwestia zgłaszającego się, aby sprawdzić, bo FB pokazuje, że dana osoba profil obserwuje. Nieraz tak miałam, że prosiłam o print screeny, na których okazywało się, że wszystkie warunki są spełnione.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może masz rację, choć nie wydaje mi się to w pełni pewne. Skontaktuje się w tej sprawie z FB i zobaczę co mają do powiedzenia w tym temacie.

   Usuń

Hair Witch Project | beauty and lifestyle blog © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka