Dziewiczy post inicjacyjny, czyli początek radosnej twórczości mej :)

Witam serdecznie :)
Zdaję sobie sprawę, że posty powitalne nie cieszą się popularnością, ale jednak postanowiłam co nieco napomknąć o motywach powstania kolejnego, dla wielu takiego samego jak wszystkie, bloga.
Z forum wizaż.pl, porad Anwen oraz innych blogerek korzystam dobrych kilka lat, więc w zmodyfikowanej pielęgnacji włosów, twarzy czy ciała osiągnęłam pewnego rodzaju "biegłość" :) Podobnie rzecz się ma jeśli chodzi o wieloletnią walkę z trądzikiem i przebarwieniami po nim, które w większości udało mi się wyleczyć "na własną rękę".
Cóż...reklama musi być :)
W tej zatem kwestii, jeśli mówimy o "opakowaniu" człowieka mogę służyć pewną wiedzą i doświadczeniem, z którym chętnie dzielę się z ludźmi, z otoczenia. Jak się okazuje - jest tego dużo i potrafi zamęczyć ;) Skoro więc posiada się taką wiedzę to czas najwyższy znaleźć odbiorców, którzy będą z niej korzystać, prawda?
Co zaś się tyczy dążenia do zmiany swoje życia na bardziej "fit", jak to popularnie określamy - zaczęłam początki walki, które wierzę, że wreszcie przyniosą spodziewany skutek i wszystkim wokół mnie będzie żyć się lepiej :)
Natomiast odnosząc się do książek - jestem molem książkowym. Czytam nagminnie, można powiedzieć w każdej wolnej chwili. Nie jestem jednak biegłym znawcą literatury, więc moje recenzje prawdziwych specjalistów w tej dziedzinie mogłyby mało obchodzić :) Myślę jednak, że opisywane dzieła będę w stanie Wam zrecenzować tak, abyście mieli pewien obraz na dane czytadło i być może zechcieli (bądź nie) do niego sięgnąć.
Rozprawek jednak się nie spodziewajcie :)
Jak to jednak często bywa - dany blog zamyka się w pewnych ramach. I tak oto mamy bloga, który traktuje przede wszystkim o modzie, inny o kosmetykach, inny o zdrowym stylu życia a jeszcze inny z recenzjami książek.
Tutaj postaram się wprowadzić pewien misz-masz :) Czy zatem macie się spodziewać pewnego chaosu, gubienia wątków i niezapowiedzianego "przeskakiwania" z tematu na temat?
Jak najbardziej :)
Chcąc mnie skrytykować (konstruktywnie) czy podpowiedzieć coś z własnego doświadczenia - nie krępuj się. Przyjmę "na klatę" i postaram się coś z tym zrobić.

Zatem...blog ten uważam za otwarty :)

2 komentarze :

Hair Witch Project | beauty and lifestyle blog © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka