Podsumowanie wyzwania #piwnychallenge - rewelacja nie tylko dla kręconowłosych!

loki | włosy | kręcone | czarne | piwnychallenge

W ostatnim poście wspominałam Wam o wyzwaniu, w którym postanowiliśmy wrócić do korzeni i skorzystać z rady mojej babci - płukania włosów piwem zarówno dla poprawy ich kondycji, kształtu, nadania połysku, ale także...wzmocnienia cebulek :)

Razem ze mną wiele uczestniczek skrupulatnie prowadziło obserwacje jak piwo wpływa na ich włosy przy dłuższym i regularnym stosowaniu. Ich spostrzeżenia wydają się bardzo obiecujące a patrząc na ich włosy myślę, że...sami skusicie się na to domowe kudłate remedium :)

Tym bardziej, że #piwnychallenge pozostaje z nami na dłużej!⚠️ Podsumowanie akcji (niedokońcaAnonimowych) Kudłatych Alkoholików ⚠️ ________________________________________ Czerwiec minął nieubłaganie a wraz z nim #piwnychallenge 🍺 Na samą myśl aż się kręci łezka w oku...💧 Tym bardziej, że tak wiele z Was postanowiło wziąć udział a Wasze efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania! 😍 Wygląda na to, że sposób, który doradziła mi babcia przeszło dekadę temu potrafi zdziałać cuda na każdej czuprynie - prostej, pokręconej, czarnej czy blond 💚 Wybór 5 najlepszych metamorfoz był okrutnie ciężki i okupiłam go garścią wyrwanych z głowy kłaków, ale są - Najlepsze z Najlepszych! 💪 Po kolei: @faloveloveblog @jesuismadelinesara @wlosomaniaczkasloane @wydrabasia @kaiisza Wiele z Was ta płukanka zachwyciła na tyle, że pozostanie z Wami jako stały element pielęgnacji! 😱 Dlatego tak sobie skromnie myślę... może jednak nie damy umrzeć tej chmielowej idei? 🤔 Relacja zapisana, hashtag jak najbardziej aktywny, podobnie jak ja, którą możecie oznaczyć... W końcu wystarczą tylko ludzie i odrobina chęci 🙈 To jak? Piwkujemy dalej? 🍻 ________________________________________ #piwo #instawtorek #kobiecafotoszkoła #pielęgnacja #włosomaniaczka #kreconewlosy #włosing #wlosy #curlynatural #curlyhair #curlywurly #hairwitchproject #curlyhairjourney #curlsfordays #beerrinse #igcurls #curlscurlscurls #curlysue #curlyhead #portraits_shots #flowerslover #outdoorlifestyle #meadow #łąka
Post udostępniony przez 🇵🇱 Iwona (@hair.witch.project)

A kto jeszcze nie obserwuje mojego profilu to nieśmiało zachęcam - dużo włosów, kota i książek :))

2 komentarze :

Hair Witch Project | beauty and lifestyle blog © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka